VİDEO KONFERANS YOLUYLA HUKUKİ DANIŞMANLIK HİZMETİMİZE YAKINDA BAŞLIYORUZ

Değerli Müvekkilerimiz;

Par Hukuk & Arabuluculuk olarak 15 Haziran 2020 tarihinden itibaren video konferans yöntemiyle avukatlık ve hukuki danışmanlık  hizmeti vermeye başlıyoruz. Artık her türlü avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetiniz için önceden randevu almak suretiyle konusunda uzman avukatlarımızla bulunduunuz heryerden video konferans yönetmiyle her türlü avukatlık ve danışmanlık hizmeti alabileceksiniz.

0212 212 50 15 numaralı telefon numarasından veya info@par.av.tr mail adresinden bizlere ulaşıp hizmet almak istediğiniz alanı önceden bizlere bildirip randevu aldıktan sonra sizlere bildirilecek saatte konusunda uzman avukatımız tarafından video konferans yoluyla hizmet verilecektir.

Üstelik alacağınız bu hizmetin ücretini dilerseniz mail older üstünden kredi kartınızla dilerseniz banka hesabına eft veya havele yoluyla ödeyebileceksiniz. 

Par Hukuk & Arabuluculuk Bürosu, Türk adalet sistemindeki yoğunluk göz önüne alındığında, usul ekonomisi ilkesi gereğince; hukuki sorunlar henüz doğmadan önleyici yöntemler kullanarak, müvekkillerine çağa uygun şekilde, zaman ve masraflar açısından minimal çözüm planları sunma gayreti içerisindedir.